Přejít na konec metadat
Přejít na začátek metadat

Seznam aktualit v průběhu elektronizace agendy doktorského studia v systému KOS

 

15.2.2016

Ze zdravotních důvodů hlavního vývojáře nového modulu ISP dojde k odložení avizovaného termínu oficiálního spuštění tohoto modulu. V tuto chvíli však nejsou dostupné informace o novém termínu vydání.

Velice se omlouváme a děkujeme za pochopení. Radek Hronza

20.12.2016

Došlo k aktualizaci evidence připomínek / návrhů na vylepšení aktuálního stavu modulu ISP (více viz evidence zde) a aktualizaci evidence návrhů na řešení chyb / nedostatků v modulu ISP, která slouží pro VIC jako zadávací dokumentace pro úpravu modulu (více viz evidence zde). Radek Hronza

1.11.2016

Proběhlo školení referentů doktorského studia.

Cílem tohoto školení bylo představení funkcionalit nově vzniklého modulu ISP. Současně proběhla diskuse a sběr připomínek / návrhů na vylepšení aktuálního stavu zmíněného modulu. Aktualizovaná evidence těchto připomínek je k nalezení zde.

Jak již bylo řečeno na školení, tak se jedná o první verzi modulu ISP, který je prozatím provozována v pilotním režimu. Na základě uživatelských připomínek (vyplynuvších z pilotního provozu) bude modul dále vylaďován. Prosíme proto o jakoukoliv zpětnou vazbu k funkčnosti tohoto modulu. Připomínky směřujte e-mailem na Radka Hronzu.

Děkujeme za spolupráci nad vylepšováním nového modulu ISP. Radek Hronza.

31.10.2016

Došlo k vytvoření a doplnění seznamu často kladených otázek (FAQ). Ty lze dohledat zde.

27.10.2016

Proběhlo školení referentů doktorského studia.

Cílem tohoto školení bylo představení funkcionalit nově vzniklého modulu ISP. Současně proběhla diskuse a sběr připomínek / návrhů na vylepšení aktuálního stavu zmíněného modulu. Evidence těchto připomínek je k nalezení zde.

Jak již bylo řečeno na školení, tak se jedná o první verzi modulu ISP, který je prozatím provozována v pilotním režimu. Na základě uživatelských připomínek (vyplynuvších z pilotního provozu) bude modul dále vylaďován. Prosíme proto o jakoukoliv zpětnou vazbu k funkčnosti tohoto modulu. Připomínky směřujte e-mailem na Radka Hronzu.

Děkujeme za spolupráci nad vylepšováním nového modulu ISP. Radek Hronza.

 

  • Žádné štítky